Filtreeri postitusi

Pressiteade: Anu Taul avab Tartus Lodjakojas portreemaalide näituse „Muusikamaal“

Kolmapäevast, 19. juunist saab Tartus Lodjakojas vaadata laulja ja laululooja Anu Tauli esimest portreemaalide näitust „Muusikamaal“, milles ta portreteerib Eesti muusikuid. Pastellmaalide näitus „Muusikamaal“ jääb kultuuripealinnas avatuks kuni 19. augustini (tööpäeviti kell 10-16), seejärel alustab näitus rändamist mööda Eestit.
Loe lisaks

Pressiteade: Muusik Anu Tauli autoriplaat „Metskass“ ilmus vinüülina

Laulja ja laululooja Anu Tauli uus autoriplaat „Metskass“, mis jõudis digialbumi ja CD kujul kuulajateni eelmise aasta lõpus, ilmus nüüd ka vinüülina. Autorilaulu sõprade ja teiste muusikagurmaanide rõõmuks LP-formaadis välja antud plaadi esitlus toimub õdusa kontserdina muusiku kodupaigas Haanjas neljapäeval, 18. mail kell 19.00 kohvik-restoranis Suur Muna.
Loe lisaks

Pressiteade: Anu Taul esitleb koos bändiga uut albumit „Metskass“ Tartus Genialistide Klubis

Laulja ja laululooja Anu Tauli autoriplaadi „Metskass“ kaua oodatud esitluskontsert täiskoosseisus bändiga toimub kolmapäeval, 29. märtsil algusega kell 19.00 Tartus Genialistide Klubis. Albumiesitluseks valiti teadlikult tulevane Euroopa kultuuripealinn, mis sel ja järgmisel aastal hakkab Lõuna-Eesti rikkalikku kultuuri laiemalt tutvustama.

Loe lisaks